Proč naše psí matrace?

Jsou vyráběny NEJNOVĚJŠÍMI TECHNOLOGIEMI a kombinací kvalitních a odolných materiálů jak pro povrch, tak pro jádro matrace. Má zdvojenou vrstvu izolace proti unikání vzduchu, která je laminována na svrchní tkaninu. To zajišťuje vysokou ochranu a dlouhou životnost. Každá matrace je po vyrobení 24 hodin testována.  

JEJÍ TVRDOST SI MŮŽETE SAMI NASTAVIT dle obliby nebo zdravotního stavu pejska. Matrace má uvnitř pěnovou hmotu, zalaminovanou do nepropustné tkaniny. Tato hmota otevřením ventilu nasaje vzduch a napíná se, čím vytvoří pevné lůžko pro ležení. To, jak dlouho bude nasáván vzduch a tedy, jak tvrdá bude matrace, regulujete sami pomocou ventilu. Tvrdost tak můžete sami nastavovat dle potřeby a ideálně přizpůsobit matraci jakkoliv bude potřeba. Matrace se díky této technologii neproleží a ani pod velkým plemenem. 

TEPELNĚ IZOLUJE díky kombinaci několika materiálů a vnitřní pěny. Matraci můžete klidně použít i při trekkingu a výletech pro venkovní ležení. Pejsek se neprohřívá a v chladnějším období mu není zima od země.

MALÉ CESTOVNÍ BALENÍ.  Matraci lze sbalit do velmi malého rozměru a je navíc velmi lehká, můžete ji tedy vzít kamkoliv. Princip matrace je postaven na samonafukovaní, a v případě potřeby je možné ji velmi rychle sbalit a zase rozbalit.  Odpadá tak nákup několik variant pelíšku - na doma, na cesty, do auta...bude vám stačit jedna.

PRAKTICKÁ díky sundavacímu návleku. Matrace samotná je velmi odolná, ale pro prodloužení životnosti ji dodáváme se sundavacím návlekem z pevného materiálu s hydrofóbní úpravou. V případě potřeby můžete návlek lehce očistit navlhčeným hadříkem, osprchovat nebo vyprat v pračce. 

I my patříme mezi ty, kteří se svým čtyřnohým parťákem cestují. Ten náš je už starší pán, navíc labrador s náchylností na problémy s kyčlemi. Tak jsme hledali cestu, jak mu dopřát maximální pohodlí kdekoliv. Domácí pelíšek je velmi nepraktický na přesuny a tak jsme sebou vozili různé deky. Vše nám to přišlo jako provizórní řešení. Pak jsme vyzkoušeli matrace Hayee, které jsou na cesty ideální. Jdou sbalit do malého balíčku, rychle se rozbalí a můžeme je nastavit tak, jak to má rád. Zjistili jsme, že jde velmi lehce očistit, stačí otřít nebo případně osprchovat a pri velkém znečistění návlek oprat v pračce. A tak sebou spolu s pelíškem konečně netaháme chlupy :)

 

 

 

 
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz